Białołęka Prawnik Targówek

Kancelaria prawna dla firm z dzielnic Białołęka, Tarchomin, Targówek i Bródno

Targówek Kancelaria Prawna Białołęka W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm nasz prawnik lub radca prawny świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę nasz Klient uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem prawnika może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz porady prawne prawnika dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez prawnika każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników i radców prawnych nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy.

Obsługa prawna w dzielnicach Białołęka, Tarchomin, Targówek i Bródno

Targówek Windykacja Białołęka Pomoc prawna prawnika w ramach stałej umowy dla osób fizycznych może obejmować w zależności od potrzeb Klienta porady prawne z zakresu: prawa cywilnego (prawo konsumenckie, spadkowe, lokalowe, pracy, rzeczowe, rodzinne). Pomoc prawna prawnika w ramach abonamentu prawnego dla firm może obejmować w zależności od potrzeb sprawy z zakresu: prawa cywilnego i prawa gospodarczego. W ramach abonamentu radca prawny zapewnia Klientom między innymi: nielimitowaną liczbę konsultacji i porad prawnych (telefonicznie, mailowo, osobiście) dotyczących poszczególnych zagadnień, opiniowanie dokumentów prawnych z danych gałęzi prawa, przygotowanie dokumentów prawnych z danych gałęzi prawa. Każdy nasz prawnik zaprasza do współpracy firmy również z dzielnicy Białołęka, Targówek oraz miejscowości Bródno i Tarchomin.

Windykacja prawna dla firm z dzielnic Białołęka, Bródno, Tarchomin i Targówek

Bródno Windykacja Tarchomin Cena pakietu obejmującego np. porady prawne z danej dziedziny jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta. W przypadku osób fizycznych cena abonamentu jest uzależniona od zakresu usług prawnych prawnika będących przedmiotem potrzeb Klienta oraz ilości osób zainteresowanych abonamentem prawnym (np. rodzina). W przypadku firm radca prawny uzależnia cenę abonamentu od formy prawnej działalności obrotu firmy oraz ilości zatrudnianych pracowników. Nasz prawnik i radca prawny zapewniają szybkie i rzetelne wsparcie. Każdy nasz prawnik zaprasza do współpracy firmy również z dzielnicy Białołęka, Targówek, oraz miejscowości Bródno i Tarchomin. W ramach promocji miesięczna cena abonamentu dla jednej osoby zawierającego trzy porady prawne oraz przygotowanie jednego pisma wynosi 100 zł brutto.

Kancelaria prawna dla firm z dzielnic Białołęka, Targówek i Bródno

Tarchomin Kancelaria Prawna Bródno Każdy z naszych prawników może zaproponować połączenie usług doradztwa prawnego z usługami księgowymi. Księgowość w naszej kancelarii jest wykonywana przez prawnika posiadającego bogatą praktykę z zakresu księgowości oraz licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Księgowa wykonująca usługi jest również ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Zwiększa to jakość usług oraz zapewnia ich bezpieczeństwo. Zakres usług księgowych obejmuje m.in. doradztwo prawne w zakresie zakładania działalności gospodarczej i redukcji jej kosztów, a także rozliczenia ksiąg: rachunkowych, przychodów i rozchodów. Księgowa podejmuje się również rozliczeń podatków VAT, CIT, PIT, wykonując usługi dla osób jednoosobowych firm lub spółek: cywilnych, prawa handlowego oraz dla wspólnot mieszkaniowych znajdujących się na terenie dzielnic miasta Warszawa takich jak Białołęka, Targówek, Bródno, Tarchomin oraz miejscowości Ząbki i Marki. Radca prawny oraz prawnik wykonują obsługę prawną firm. Radca prawny oraz prawnik podejmują się współpracy ze spółkami oraz wspólnotami mieszkaniowymi znajdującymi się w okolicach miasta Warszawa. Oferowany pakiet obsługi prawnej lub księgowej zapewnia cykliczny dostęp do kilku usług takich jak porady prawne. Umożliwia też zaopiniowanie kilku umów i sporządzenie kilku pism. W zamian za stałą, cykliczną opłatę radca prawny lub księgowa zapewniają Klientom wsparcie, w tym porady prawne poza kolejnością, oraz gwarancję bezpieczeństwa. Połączenie usług prawnych z usługami księgowymi zmierza do obniżenia kosztów działalności. Zachęcamy do współpracy firmy z dzielnic takich jak Białołęka, Targówek, Tarchomin i Bródno. Z chęcią nawiążemy współpracę z firmami działającymi na terenie miejscowości Marki lub Ząbki.

Windykacja prawna dłużników firm z dzielnic Tarchomin, Bródno i Targówek

Tarchomin Windykacja Białołęka Każdy radca prawny, który współpracuje z naszą z kancelarią mając na celu doprowadzenie do pełnego i jak najszybszego wyegzekwowania zadłużenia korzysta z możliwości skierowania sprawy do sądu elektronicznego w ramach elektronicznego postępowania upominawczego. W razie istnienia możliwości skierowania sprawy do sądu w tym trybie Radca prawny niezwłocznie sporządza pozew i przesyła go do sądu drogą elektroniczną. Postępowanie to stosuje Radca prawny w sprawach o zapłatę, w których stan faktyczny nie jest skomplikowany i nie wymaga prowadzenia skomplikowanego postępowania dowodowego. Nakaz zapłaty jest wydawany przez sąd elektroniczny w terminie około dwóch tygodni od dnia skierowania do sądu pozwu. Wpis sądowy w sprawie, w której Radca prawny wnosi pozew do sądu elektronicznego wynosi 1,25 % wartości przedmiotu sporu. W przypadku skutecznego złożenia przez przeciwną stronę sporu sprzeciwu od nakazu zapłaty każdy nasz Radca prawny zapewnia pełne wsparcie prawne przed sądem mające na celu wyegzekwowanie pełnej wysokości roszczenia. Zapraszamy do korzystania z usług podmioty z dzielnicy Białołęka i Targówek. Radca prawny lub prawnik zapewniają stały i kontakt przez co Klient może korzystać np. z porady prawnej w dogodnym momencie i reagować na pojawiające się sytuacje. Specjalnie dla małych i średnich firm Radca prawny oraz prawnik stworzyli korzystny cenowo pakiet usług. Łączenie usług prawnych z usługami księgowymi zmniejsza koszty tych czynności. Prawnik będący jednocześnie księgową oferuje usługi także firmom z innych dzielnic niż Białołęka i Targówek. Oferta dotyczy również miejscowości Marki i Ząbki.