Białołęka, Cennik usług

Usługi radcy prawnego dla osób fizycznych

Każdy Klient chcący skorzystać z usług prawnych takich jak np. sporządzenia pisma, uzyskanie porady prawnej czy reprezentacji przed sądem uiszcza zazwyczaj ustaloną wspólnie opłatę za daną usługę. Wysokość opłaty zależy od czynników takich jak nakład pracy, rodzaj czynności, a także termin jej wykonania. Zapraszamy do bezpłatnego kontaktu z naszymi prawnikami celem ustalenia wysokości wynagrodzenia za konkretną usługę.

cennik usług księgowych, Białołęka

Usługi księgowe dla przedsiębiorców

Zakres usług księgowych obejmuje m.in. rozliczenia podatkowe, sporządzanie pism do urzędu skarbowego, ZUS lub uzyskanie porady prawnej. Nasza księgowa posiada także licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC. Koszt usługi księgowej uzależniony jest od czynników takich jak nakład pracy, termin jej wykonania i rodzaj usługi. Prosimy o kontakt w zakresie bezpłatnej wyceny usługi.

Targówek, Tarchomin, Cennik usług

Obsługa prawna firm przez radcę prawnego

Stała obsługa prawna jest najwygodniejszą dla firmy formą współpracy. Zapewnia szybkie i tanie działanie. Firmy zawierające stałą umowę mogą liczyć na bieżący kontakt z prawnikiem oraz pełną pieczę nad interesami firmy. Nie pobieramy dodatkowych opłat. Wysokość opłaty jest ustalana wspólnie oraz zależy od zakresu obsługi firmy. Celem uzyskania informacji o wysokości opłaty zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wycena usługi jest bezpłatna.

Zasady wyceny spraw oraz cennik wybranych usług.

Każdy współpracujący z Kancelarią prawnik czyni starania, aby każdy nasz Klient był zadowolony z oferowanych mu usług oraz z odpowiadających tym usługom cen. Wtrosce o najwyższą jakość usług przedstawiony każdy przedstawiony przez Klienta problem jest gruntownie analizowany przed przyjęciem sprawy do prowadzenia. Wybrany prawnik lub radca prawny ocenia szanse osiągnięcia wytyczonego celu. O wynikach zaś analizy Klient dowiaduje się niezwłocznie. Naszym prawnikom zależy na tym, aby wszelkie ustalenia finansowe były jasne i nie stanowiły na żadnym etapie zaskoczenia. Bezpłatne informacje w zakresie wstępnej i ostatecznej wyceny sprawy można uzyskać za pośrednictwem sieci Internet lub telefonicznie. Zapraszamy Klientów wszystkich dzielnic Miasta. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz zniżki w zależności od czasu trwania usługi i charakteru konkretnej sprawy. Każdy nasz prawnik z miłą chęcią pomoże rozwiązać Państwa problem.

W razie potrzeby skorzystania z telefonicznej porady prawnej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem telefonicznych porad prawnych. Dostępny jest on do pobrania po kliknięciu w TYM MIEJSCU