kontakt, radca prawny, prawnik, białołęka

Radca prawny w dzielnicach Białołęka, Bródno, Tarchomin

Prawnik, kontakt, Białołęka, telefon Kancelaria zapewnia obsługę prawną i usługi księgowe firmom działającym na terenie Warszawy. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu zdobytym przy współpracy z innymi Kancelariami jak i w trakcie własnych praktyk zespół prawników może zaoferować Państwu pomoc w każdej dziedzinie prawa. Zapewniamy możliwość spotkania zarówno we wschodniej i zachodzniej części Warszawy. Zapraszamy zatem do kontaktu mieszkańców i firmy z dzielnic Białołęka, Bródno, Tarchomin, Praga i Targówek.

Prawnik w dzielnicach Praga, Ochota, Wola, Żoliborz

Prawnik, kontakt, telefon, Targówek, Tarchomin Każdy Klient w zależności od swoich potrzeb może skontaktować się z wybranym prawnikiem, radcą prawnym lub księgową i przedstawić właściwej osobie swój problem. Podstawą sprawnego działania oraz skuteczności naszego zespołu jest elastyczne podejście do każdego zleconego nam zadania, upór oraz pełna dyskrecja, na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu również firmy i mieszkańców z pobliskich miejscowości takich jak Marki, Ząbki, Zielonka lub miejscowości znajdujące się w pobliżu.

Porady prawne Bielany, Bemowo, Mokotów, Ursynów

Prawnik, kontakt, Tarhomin, Bródno, telefon Przyjęty przez naszych prawników model świadczenia pomocy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych oraz Klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i na konsultacje do naszego biura. Dbamy o dobre relacje z Klientem zapewniając mu poza prawnym wsparciem również komfortowe i życzliwe podejście. Klienci z dzielnicy Wola, Żoliborz, Ochota, Bielany czy Bemowo mogą skorzystać również z lokalu znajdującego się w zachodniej części Warszawy.

Miejsce spotkań z Klientami
(wschodnia część Warszawy)

ul. Piotra Wysockiego (parter)

Miejsce spotkań z Klientami
(zachodnia część Warszawy)

al. Solidarności 119 (II piętro)

Miejsce spotkań z Klientami
(wschodnia część Warszawy)


ul. Kondratowicza 37 (I piętro)
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Rola
r.pr. Piotr Rola - Telefon: 515-797-259
e-mail: biuro(at)kliman-rola.pl