Białołęka Prawnik Targówek

Usługa prawnika

Separacja Targówek

Wtrosce o najwyższą jakość usług przedstawiony każdy przedstawiony przez Klienta problem jest gruntownie analizowany przed przyjęciem sprawy do prowadzenia. Wybrany prawnik lub radca prawny ocenia szanse osiągnięcia wytyczonego celu. O wynikach zaś analizy Klient dowiaduje się niezwłocznie.

Usługa księgowej

Separacja Bródno

Każdy współpracujący z Kancelarią prawnik czyni starania, aby każdy nasz Klient był zadowolony z oferowanych mu usług oraz z odpowiadających tym usługom cen. Naszym prawnikom zależy na tym, aby wszelkie ustalenia finansowe były jasne i nie stanowiły na żadnym etapie zaskoczenia. Zasady wyceny oraz cennik usług znajdują się poniżej.

Połączenie usług

Separacja Tarchomin

Bezpłatne informacje w zakresie wstępnej i ostatecznej wyceny sprawy można uzyskać za pośrednictwem sieci Internet lub telefonicznie. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz zniżki w zależności od czasu trwania usługi i charakteru konkretnej sprawy. Każdy nasz prawnik z miłą chęcią pomoże rozwiązać Państwa problem.

Cennik usług prawnych

Koszt udzielenia standardowej porady prawnej w biurze, przez telefon lub internet jest zwykle ustalany ryczałtowo z góry w zależności od stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego. Aktualną informację o stawkach wynagrodzenia za udzielenie porady można uzyskać telefonicznie 515-797-259 bądź przesyłając zapytanie emailem.

Telefoniczna porada prawna
od 80 do 100 zł netto.
Porada prawna w biurze
od 100 do 130 zł netto.
Stała obsługa prawna firmy-od 150 zł netto.
Dojeżdżamy do Klienta